Jak wyjść z FRIENDZONE ? To prostsze niż myślisz.Dlaczego wylądowałaś w roli wycieraczki do butów lub chusteczki do wycierania czyjś  gili. Myślę, że ma problem i to spory. A, tak w zasadzie musi dziać się w głowie człowieka, który jest nieszczęśliwie zakochany, a do tego ma stały kontakt z obiektem uczuć, pewnie jest mu źle. A, teraz poważnie dlaczego jesteś przezroczysta dla obiektu, tak zwaną córką szklarza.

Po pierwsze. Twój obiekt (tak Go nazwijmy) po prostu ma inny obiekt westchnień, bywa choć zawsze możesz mieć nadzieje, że coś się jej przytrafi, lub zawsze możesz wynająć porywaczy, którzy wytłumaczą jej, że ma Go zostawić w spokoju. Albo też nasłać na nią innego zakochanego kolegę, wcześniej oczywiście go odpowiednio na nią napuścić, który nie będzie dawał jej żyć i podszepnąć obiektowi, co takiego widziałaś w parku, oczywiście Ty jako wierna przyjaciółka, nie możesz przecież pozwolić żeby cierpiał przez jakoś dziewczynę.

A, Ty w tym czasie przystąpić  do ataku: Tylko tego nie popsuj, masz tylko jedno życie.
Inny problemem, jest sprawa wychodzenia z szafy, przez mężczyzn, nadal jest to temat tabu, choć show biznes się z ta kwestią podobno pogodził, polityka zaczyna również odkrywać sypialniane tajemnice. To jednak, było nie było, to temat ściśle tajny. I jeśli twój obiekt to gej, ale taki ukryty, to jakby Ci to powiedzieć. Przypominam, że homoseksualizm nie jest wybrykiem, zachcianką, zaburzeniem psychicznym, ale jedną z trzech orientacji, nie w tym dziwnego, zresztą znanym od wieków.

Jakby to powiedzieć geje też się żenią, albo żenią ich rodziny, bo wypada lub też świętego spokoju, maja domy, rodziny, dzieci. I jeśli Ci nie przeszkadza jego orientacja, to zaproponuj mu układ, ale jeśli wiesz, jesteś pewna, że nie potrafisz nawet bez niego oddychać, bo to ten jedyny.

Charakter i osobowość to twoje odruchy, ale niestety nie wyrosłaś  z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. Bywa. A twój obiekt traktuje Cię jak kolegę, tylko że masz cycki – a do tego małe. Co zrobić by zaczął pożądał Cię fizycznie, a kosmetyki nic nie pomogły tak i zmiana garderoby, czy fryzury.

Zrób sobie kilka operacji plastycznych, popraw sobie piersi, nos, odstające uszy, odsysaj tłuszcz, albo przedłuż włosy, wybiel zęby, wypal piegi, pewno w końcu trafisz w jego gust. A tak serio, poszukaj człowieka który będzie Cię chciał, kochał taka jaka jesteś i nie unieszczęśliwiaj się na siłę.

Jak już kiedyś powiedziałam ,Matka Teresa nie żyje, choć jej legenda żyje w Nas i oczywiście trzeba być, dobrym, pomocnym, tylko jest jedna zasada wszyscy nie mogą być ważniejsi od Ciebie. Nie rób z siebie wycieraczki do butów, gdy twój obiekt będzie potrzebował dobrej rady względem innej dziewczyny, czy będzie miał problem bo przespał się z byłą dziewczyna i ciebie się radzi co dalej zrobić. A ciebie krew zalewa, łzy dopłyną pod samą czaszkę, flaki z wrażenia skręcają się. Nie pozwól mu na to. Ty nie jesteś rękawem do wycieranie jego gili, ależ oczywiście możesz je wycierać, ale gdy będzie tylko Twój.

Przychodzi niestety taki czas i im prędzej to nastąpi tym lepiej, dla ciebie, gdy trzeba niestety ostatecznie rozwiązać kwestę wspólnej przyszłości.

I najważniejsze, PRZESTAŃ się oszukiwać, szkoda twojego czasu, zalanych nocy łzami.
Bo życie wiąż pędzi do przodu, tylko jakoś twoje zawisło, po prostu, wypij dwie lampki wina, dobra trzy, tak na odwagę i powiedz mu co czujesz. Że się w nim zakochałaś i wszystko. I jeśli cię nie zechce, to zerwij kontakt, wykasuj numer, wyrzuć ze znajomych na portalach.
 Odetnij krew od raka który Cię toczy.

Tak po prostu nie brnij w coś, co cię unieszczęśliwia, a zobaczysz zapomnisz o nim, w najgorszej wersji.

Zacznij żyć, niech zobaczy co stracił, a wróci na kolanach z kwiatami w zębach. Ja tak zrobiłam i jestem szczęśliwa.


Share this:

2 komentarze :

  1. Tak, to jest dobre nastawienie. Bez ryzyka nie ma zwycięstwa, lub przegranej. Po co się oszukiwać, myśleć co by było gdyby, bo tak naprawdę zafiksujemy się na naszych marzeniach, a nie będziemy widzieć tego, co jest w rzeczywistości. Jak się okaże że też jest na TAK, to super. Jeżeli nie, to warto rozluźnić kontakty, a dopiero gdy przemyśli kilka spraw zobaczysz jak to będzie wyglądało. Nie można wymagać od kogoś natychmiastowej odpowiedzi, bo po pierwsze może też ta osoba czuć się zaskoczona przez nas, a po drugie po co a raczej jaki sens jest w podejmowaniu decyzji pod wpływem chwili? Jak np jutro możemy już tego nie chcieć.
    Pozdrawiam Tak Po Prostu BLOG

    OdpowiedzUsuń
  2. No niestety ludzie, a przede wszystkim kobiety albo reagują zbyt impulsywnie, albo maja nadzieje, że się coś zmieni, że kiedyś będzie lepiej, nie chcą żyć tylko wegetować. A potem twierdzą, że są nieszczęśliwe.
    Pozdrawiam Ewa

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes