Wszystko, czego nie wiesz o seksie.Już w filmie „Chłopaki nie płaczą” jeden z bohaterów wierzył, że pozbędzie się trądziku jeśli zacznie uprawić właśnie sex - klasyka nie umiera nigdy - jak wersy Eminema - ile w tym prawdy nikt nie wie, choć co niektórzy z uporem maniaka, szukają tego złotego środka, ale w coraz to innych partnerach.

Podobna radę dostał bohater z Wilka z World Street przypominam, że to film oparty na faktach, gdzie regularna masturbacja plus wieczorne prostytutki, miały pomóc głównemu bohaterowi w karierze, przez lepszy dopływ krwi do mózgu, takie męskie sprzężenie zwrotne, my kobiety tylko otwieramy usta gdy malujemy rzęsy, a widocznie u mężczyzn mózg bezpośrednio łączy się z genitaliami.

Seks podobno pomaga w trzeźwym myśleniu i zachowaniu zimnej krwi, choć nie koniecznie podczas jazdy samochodem.

Jak wiemy, albo się dowiemy, po jesteśmy szczęśliwi, zadowoleni odprężeni, może po prostu warto wykorzystać tę technikę, zamiast jogi i dmuchania w torebkę po cukrze.

Seks leczy również z grypy i przeziębienia, sprawdzone medycznie, i po co się truć tabletkami, a tak serio, już nasze babcie wiedziały, że najlepszy na grypę jest RumJanek, Rum w kieliszku, a Janek pod pierzyną.

Tego mężczyźni nie powinni wiedzieć, ale seks pomaga w zwalczaniu migren, działa doprężająco i ten hormon szczęścia jak mi  przeciwbólowo, rzecz jasna. Jest tylko jeden warunek, trzeba go uprawiać  regularnie. To jet tak jak z karnetem na siłownie, co z tego, że masz faceta jak go nie używasz.

Trzeba koniecznie dodać fakt, że seks wydłuża życie, a do tego działa jak eliksir młodości, poszukiwany od wieków. Więc drogie Panie nie dość, że będziemy wiecznie młode, to do tego będziemy żyły po sto  lat, czyż to nie cudowne.

Seks poprawia oczywiście kondycję i rzeźbi ciało, mogę już najwyższy czas przyjże się tej hinduskiej księdze która kurzy się od lat na półce, i wcale nie musisz być gimnastyczką artystyczną, wystarczy poćwiczyć.

Podsumowując, seks działa na każdą z dziedzin naszego życia, chcesz mieć piękne ciało, jędrne pośladki, lśniące włosy i kondycję mistrzyni olimpijskiej, po prostu uprawiaj seks,
A do tego oczywiście usprawnia przepływ krwi do mózgu, dzięki czemu stajemy sie bardziej kreatywni i odporni an stres.

I, co najważniejsze przed użyciem nie musimy kontaktować się z lekarzem czy farmaceutą.


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes