Jak poderwać chłopaka przez Internet.


Dobrze stało się, założyłaś sobie profil na portalu randkowym, i teraz jest kolejny problem jak sprawić by odpowiedni mężczyźni lgnęli do Ciebie jak pszczoły do miodu. Musisz poznać parę sztuczek by zwiększyć swoje szanse na randkę w realu, a tym samym na wydostanie się z rąk staropanieństwa.

Po pierwsze zdjęcie, nie wolno wstawiać czyjegoś zdjęcia, nawet jakbyś miała na swoje nałożyć 100 filtrów, choć  drugiej strony może chcesz tak wyglądać, ale jesteś jeszcze przed operacjami plastycznymi… Nie po prostu wstaw swoje i tylko swoje zdjęcie choć może  trochę je podrasuj, Foto-Szopa można ściągnąć nawet na telefon. By wyglądać bardziej seksownie, drapieżnie, a nie jakbyś uciekła ze szkoły katolickiej, podczas zajęć siostrą Bernadettą.

Oczywiście, odpadają również zdjęcia zwierząt, no chyba ze szukasz samca dla swojej Pusi, to zdjęcie ma być podrasowane. A i jeszcze najważniejsze, tak to ma być Twoje zdjęcie, ale nie sprzed dekady ma być teraźniejszości, bo wbrew pozorom, zamiast na spryciulę możesz wyjść na idiotkę, gdy zdradzi cię kalendarz z 2006 roku, uwidoczniony na tym to zdjęciu, czy choćby strój, sztruksy lub dzwony. Bo uwierz mi na słowo, facet zanim się z Tobą umówi, trzy razy przejrzy cały Internet. Bo musi sprawdzić czy w ogóle istniejesz a, przede wszystkim czy umówił się, z urocza osóbką na zdjęciu czy też jej ciocią.

Oczywiście oprócz zdjęcia, nie możesz wciskać kitu, a tak dla informacji, jeśli nadal uważasz, że mężczyźni to tępi wzrokowcy, to musze niestety cię rozczarować. To cwane bestie które sprytnie opanowały strategię bezkarnego gapienia się na obce tyłki i cycki. I naprawdę nie wystarczy fota zagubionej lolitki by dał się złapać i nabić na haczyk. Więc nie kłam od samego początku, jeśli masz dzieci to mu to powiedz, ale jeśli umkną ci ten szczegół i przed randką masz je zamiar pochować do szafy, to chociaż wytnij dziurki.

A, tak poważnie, nikt nie lubi być okłamywany, jakbym na przykład chciała wiedzieć, że jego wcześniejsze narzeczone zaginęły bez wieści. A wy nie ?

Nie próbuj na siłę się bardziej przypodobać, nie wypisuj, że biegasz maratony, mu pewnie nie chodziło o bieg z torbami po centrum handlowym w czasie przecen. Czy cokolwiek innego, nie staraj się zaklinać swojej rzeczywistości bo i tak prędzej czy później się wyda. Bo jak facet zechce cię sprawdzić, a możesz być tego pewna, i ciekawe co zrobisz gdy zaproponuje ci krótki 5-6 kilometrowy jogging o 5 rano, to możesz tego nie przeżyć,

Pamiętaj wbrew pozorom nie każdy facet chce się tylko umówić na przygodny seks, a wręcz przeciwnie, duża ich ilość chce poznać sensowną dziewczynę. Pamiętaj feminizm i emancypacja zmieniły nie tylko kobiety, ale i dały do myślenia mężczyznom. 

I pamiętaj nie ważna jest uroda, to tylko wabik, ważny jest również charakter, twój stosunek do świata. I jeżeli weźmiesz pod uwagę moje spostrzeżenia to z portalu spokojnie wyniesiesz pięciu potencjalnych ojców rodziny

Ewa Kalina

Share this:

2 komentarze :

  1. Rady może dobre, ale w życiu nie szukałabym faceta przez portale społecznościowe, czy randkowe, więc nijak mam jak je zweryfikować. Niemniej, sieć do poznawania ludzi jest czymś jak najbardziej fajnym. Przede wszystkim można internetowym znajomych ze wszystkiego się wygadać (bo Cię nie ośmieszą przed innymi w razie czego - w końcu jak?), a dzięki temu, że ta osoba nie jest obok na co dzień to się nią nie znudzimy. Obecnie jestem w związku, który zaczął się od pewnej gry właśnie, więc... wiem o czym mówię. Z tym, że właśnie takie "naturalne" poznawanie ludzi (w grze, na blogu, na forum etc) uważam za lepsze, niż to na portalach: boje się, że sporo osób tam próbuje poznać kogoś na siłę, a tego nienawidzę.

    OdpowiedzUsuń
  2. sama nigdy nie szukałam i nie poznawałam (nie licząc niewinnych dyskusji na IRCu w czasach szkolnych), więc raczej rady mi nie pomogą. ;) ale zgadzam się z nimi w całej rozciągłości, bo skoro i tak mamy się spotkać, to nie ma sensu kłamać czy fantazjować, bo przecież i tak wszystko się wyda. ;)
    pozdrawiam serdecznie.
    http://poprostumadusia.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes