Być singlem to jest twój czas.Przestań być osobą bezustannie cierpiącą na samotnością jeszcze pewnie zatęsknisz za 
samotnością. Masz po prostu chwilowy debet uczuciowy, ale po są lawstorowe chwilówki.

Gdy już opyłgniesz po kolejnej miłości życia to na pewno nie zamykaj się w domu, choć do klubów , ale kochana nie w roli mięsa do wykorzystywania, lecz na polowania lub może raczej na początku jak już wydostaniesz siew z domowych katakumb na wycieczki rekreacyjno-rozpoznawcze.

Jeleni możesz sobie darować czyli tych wszystkich młodzieniaszków zachłyśniętych nową rzeczywistością, po pierwszych udanych próbach ejakulacji w kobiecie.

Tak jak i rogaczy, bo oni są tutaj z zemsty na rodzaju żeńskim, podziękuj od razu i nie baw się w łóżkowe zastępstwo bo ani sex udany, ani  szansa na związek.

Pięknych czterdziestoletnich również sobie odpuść, fura, skóra i przesadzona fryzura. Jak będziesz miała farta to zechce mieć z Tobą drugi miot potomków, a jak nie to zostaniesz opiekunką dla jego dzieci.

Dobrze gdy już odsiałaś egzemplarze którymi szkoda sobie głowę zawracaj, a pamiętaj twój zegar wciąż tyka, skup się raczej na miłych sympatycznych chłopakach, w porządnie wyposażonych koszulach. I spokojnie brudnych gaci i pieluch z miłości zdążysz się jeszcze naprać.

Ale w zasadzie, dlaczego super być singlem, nie mylić z chroniczną samotnością. Możesz być sobą nie musisz udawać i zaciskać zębów, i ignorować niewybredne żarty na swój temat.
Jakoś o tym aspekcie miłości nikt za specjalnie nie chce się wypowiadać.

Nie musisz robić, słuchać, podporządkowywać. A teraz tylko nie udawaj że tak nie było i nie będzie.
I chyba najważniejsza kwestia niezależność emocjonalna, gdy już nie wiesz po nocach, po ostatniej miłości życia. Jest czas na normalność bez irracjonalnej tęsknoty i wyrwania serca, skręcania flaków, choć lekarz twierdzi, że fizycznie jesteś okazem zdrowia.


Gdy nikt nerwowo nie reaguje na PSM, kaca, jesteś spokojna to ciesz się. Bo może tuż za rogiem spotka Cię miłość która, i tak przyjdzie, nawet jakbyś wyprowadziła się na Alaskę, może by było po prostu szybciej.

Miłość i tak przyjdzie i znów będziesz się cieszyć, unosić nad ziemią, by potem być w nią wdeptywaną.


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes