Dlaczego warto pić alkohol ?


Naszą narodową tradycją jest świętowanie, przy pomocy alkoholu, tak jak nasi dziadowie pędzili bimber i wina, tak my również gustujemy w alkoholu, wódkach, winach. Według statystyk pijemy sporo, może dlatego jesteśmy tak kreatywnym i pracowitym narodem.

Wbrew pozorom alkohol to nie tylko zło, przemoc, niechciane karty i wypadki samochodowe, ale alkohol również dobrze wpływa na zdrowie. Regularne picie zmniejsza możliwość zawału i poprawia funkcjonowanie mózgu. To wszystko procentuje tym, że będziemy sprawniejsi i zdrowsi na stare lata.


Co do pracy mózgu, alkohol zabija, słabe neutrony pozostawiając te najmocniejsze, może dlatego tak wielu artystów i twórczych ludzi popada w chorobę zwaną alkoholizmem chcą, wykrzesać ze swych umysłów jak najwięcej płacąc wysoką cenę.

Tak samo jest z miłośnikami wina, żyją dłużej, bo wiadomo, że to czerwone świetnie działa na układ krwionośny, tak jak i piwo ma zastosowanie w chorobach nerek.

Alkohol często sprzyja naszej prokreacji, stajemy się śmielsi bardziej otwarci, z pewnością nie jedno życie miało początek na zakrapianej imprezie, nie oszukujmy się.

Jak wszystko w życiu musi mieć swój umiar, czy chodzi o picie, jedzenie czy inne hedonistyczne uciech. Życzę wam jak najwięcej okazji do świętowania.


Ewa Kalina.

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes