Jak wyeliminować EX z jego głowy.


Czasem nasza zazdrość o przeszłość naszych partnerów jest irracjonalna i z czasem może sprawić, że same zaczniemy wpychać swoich mężczyzn w ramiona byłych. Ile jest w tym zachowaniu czystej zazdrości, a ile działania naszego siódmego zmysłu, nikt nie wie, ale gdy czujemy się zagrożone, działamy pochopnie i możemy przeprowadzić mord rytualny na swoim niewinnym facecie.

Większość z nas po rozstaniu musi odchorować, jedni pija i użalają się nad sobą, a inni pakują w niezobowiązujące romanse, przynajmniej dla nich, chcąc wzbudzić zazdrość w byłych. Trzeba więc wykorzystać swój dar inspektora Gadżet i zwrócić uwagę na to, czy dla naszego nowego partnera mamy robić za zapchaj dziurę. Problem zaczyna się, wtedy gdy zaczynamy mieć objawy zakochania, niczym choroba psychiczna, motyle, drgawki, zimne poty.

Ja w ogóle nie sugeruję, abyś przetrzepała mu mieszkanie w poszukiwaniu ołtarzyka ze zdjęciami byłej, ale lepiej dmuchać na zimne. Musisz stać się bardziej czujna, sprawdź, czy utrzymuje z nią kontakt, czy to za sprawą pracy, czy też towarzysko, oczywiście, że są osoby, które przyjaźnią się po rozstaniu, ja bynajmniej takich nie znam.

Jeśli są, to kontakty towarzyskie to wiadomo, nie uda, ci się zamknąć go w złotej klatce z kulą u nogi, ale zawsze warto spróbować, ale tak serio, gdy tylko będziesz, miała, okazję pokaż, jej kto tu rządzi, ubierz się stosownie do okazji, mam na myśli seksownie, i wulgarnie. Przy wszystkich głaszcz go po pośladkach, szepcz mu namiętnie do ucha, żeby ona zrozumiała, kto tu rządzi. Musisz przy tym być bardzo przekonująca, żeby sama zrezygnowała na jakiś czas z takich spotkań, nie mogąc znieść waszego widoku.


Co do pracy w zasadzie nie masz na to wpływu, chyba że namówisz go na jej zmianę, przejrzyj ogłoszenia z jego specjalizacją. I gdy będziesz miał odpowiednie ogłoszenie namów go na taką niezobowiązującą rozmowę rekrutacyjną, może się skusi.

Najlepszym sposobem na odkrycie co mu w duszy gra, jest serum prawdy, najprostszy domowy test, po prostu go upij, zacznij zadawać mu pytania, ale tak od niechcenia, wplataj je w całą rozmowę i w taki bezbolesny sposób możesz zrobić mu trepanacje czaszki i zajrzeć go głowy. Tylko jest, jeden warunek musisz, uważać, żeby nie upić się przed nim.

Tyle ode mnie na temat testów na żywym organizmie, jakim jest facet, lepiej wiedzieć wcześniej niż cierpieć, że się za późno zareagowało.


Ewa Kalina

Share this:

2 komentarze :

  1. Dziękuje, bardzo ciekawy post ! nic dodać, nic ująć sama prawda ;)
    zapraszam do siebie
    http://mskiniowa.blogspot.co.uk/2017/06/podroze.html

    OdpowiedzUsuń
  2. Byłe, hmmm. Patrząc z biegiem lat stwierdzam, na siłę nikogo nie zatrzymamy. Jęsli kocha byłą, a z Tobą jest bo z kimś musi, bo jesteś lekarstwem dla niego. Bo chcesz sprobowac ułożyc sobie życie z Tobą, ale nie ejst z milości, to i tak odejdzie jak nie do byłej to do innej. Jestem po rozwodzie, od kilkui lat, a były co chwile prubuję, pomimo ze spotyka sie z innymi, jak twierdzi prubuję sobie ułozyć ale...... miłego dnia. co do mnie temat z byłym zamknięty definitywnie.

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes