W czym kobiety są lepsze od mężczyzn ?


Różnimy się pod wieloma względami, jedni zapładniają, drudzy są, do zapłodnienia, jak to w naturze, ale w wielu kwestach jesteśmy dużo lepsze od was panowie. Ta odwieczna walka płci trwa, może i fizycznie nie jesteśmy was pokonać, choć różnie bywa, to przewyższamy, was w wielu kwestach nie tylko fizycznych, ale i umysłowych.

Zacznijmy może od naszej fizjologi, jesteśmy bardziej odporne na stres, musimy po prostu być odporniejsze, aby mieć siłę najpierw wychować was, a potem dzieci, inaczej część z nas spędzałaby za morderstwa albo dzieciobójstwa. Podobnie ma się kwestia z bólem, naprawdę wypchnięcie trzykilogramowego człowieka przez dziurkę od klucza było ponad wasze siły.


Nasza wielofunkcyjność z pewnością może przyprawić was o zawrót głowy, my za jednym zamachem karmimy dziecko, rozmawiamy przez telefon i gotujemy pyszny obiad, tak to jest niedościgniona dla was umiejętność podzielnej uwagi, choć skoro nie wierzycie, to kiedyś spróbujcie.

Długość życia też mówi o waszym dbaniu o siebie, ja tu nie mowie o narażaniu się dla popisania czy zdobyciu samicy, ale o idiotycznych pomysłach, które niestety dla was kończą się selekcja naturalną. Może i dobrze, że idioci odsiewają się sami na własne życzenie, ale oprócz ryzyka kobiety bardziej dbają o swoje zdrowie, bardziej uważamy, na to, co jemy, chodzimy do lekarzy, bo chcemy czasem dla was być wciąż piękne, a przede wszystkim zdrowe, dbamy o włosy skórę kręgosłup, szpilki pomagają w lepszej koordynacji na stare lata. Każdy obejrzy się za piękna zadbana kobieta nie zależnie od wieku.


Dotyczy również to kwestii pamięci, mamy lepszą pamięć, jak i pozostałe zmysły od was panowie, choćby w odróżnianiu kolorów, jesteśmy też lepiej wykształcone, choć męski świat trzyma wciąż sztamę i nie ma zamiaru się z nami nim dzielić to już kwestia czasu kiedy zawładniemy światem.


Ewa Kalina

Share this:

1 komentarz :

  1. To fakt kobiety sa lepsze w wielu kwestiach choc fajne jest to, ze sie dopelniamy.
    Zapraszam do siebie:
    http://zeszminkanaustach.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes