Co nas denerwuje w urlopie ?


Wakacje już za pasem i czeka nas czas urlopowania, lecz jak niestety wiemy, upragniony wypoczynek może nas niestety bardzo rozczarować. Po prostu często bywają takie malutkie nieścisłości w ofertach hoteli czy firm wycieczkowych, choćby przykład taniego luksusowego hotelu za pół darmo, a po przyjeździe okazuje się, że widok z okna jest na wysypisko albo fermę. Właśnie takie niby malutkie pominięte szczególiki często psują nam cały urlop.

Nie tylko sam hotel może rozczarować, program wycieczki również może nas niemile zaskoczyć, zamiast pochopnie podpisywać umowę, weź dokumenty do domu, żeby się nie okazało, że na wycieczce nie ma wyżywienia, albo zamiast spać w hotelu, śpisz w szkole na Sali gimnastycznej. To samo dotyczy programu wycieczki, żeby nie okazało się, że ta maleńka kropka przy atrakcjach to nie pomyłka w druku, ale odnośnik dotyczący dodatkowej opłaty.

Jeśli natomiast zamierzać, podróżować autokarem i zwiedzać święte miejsca, to bądź pewny, że średnia wieku będzie, oscylowała powyżej 65 roku życia, a największą rozrywką w autokarze będzie śpiewanie Alleluja.

Uważaj, żeby samemu się nie wpakować, małe miasteczka nadmorskie są co prawda klimatyczne i dla samotników, bo tętnią one życiem tylko do dwudziestej drugiej, bo o tej porze zamykają drzwi do sanitariuszy, żebyś nie wyjechał na bezludną wyspę.Nie tylko ludzie albo ich brak może popsuć plany, to samo dotyczy pogody, więc przygotuj nie tylko odpowiedni strój, ale i poczytaj, jakie są tam atrakcje oprócz morza, żebyś nie gnił w pokoju.


Tak pokrótce może skończyć się twój urlop, zamiast wymarzonego odpoczynku spotka cię rozczarowanie i frustracje więc nie daj się nabić w butelkę i sprawdź.

Ewa Kalina.


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes