Tajemnice małego biustu.


Piersi to rzecz nabyta i czasem albo często nie osiągają one satysfakcjonujących rozmiarów dla ich nosicielek, ale jak to w przyrodzie bywa, zawsze jest nam za mało, a może narastający mit wielkich piersi zrobił nam pranie mózgu, bo to w końcu ucieleśnienie kobiecości i obfitości w końcu. Choć można oczywiście powiększyć swoje piersi choćby ćwiczeniami albo operacjami. To jednak jest wiele powodów, aby cieszyć się ze swych maleństw i takiego przydziału.


Pamiętaj, na twoje piersi nie działa grawitacja, nawet jak urodzisz piątkę dzieci, nic się nie zmieni, a do tego możesz przebierać w modelach i fasonach, bo dla desek liczy się tylko obwód klatki piersiowej. A i ty nie musisz się martwić, że coś niespodziewanie wyskoczy, ci spod bluzki nie ma, szans.

Wydajemy, się być lżejsze niż w rzeczywistości, a co za tym idzie młodsze, bo biust na pewno nie zdradzi twoich lat. Jak większość topowych modelek, możesz, ubierać się we wszystko nawet jutowy worek, będzie dobrze wyglądał. Czyż to nie wspaniale.
Ja już nie muszę wspominać, że nie jesteś obiektem zazdrości koleżanek i obiektem męskich westchnień. Z drugiej strony nikt nie zarzuci ci niekompetencji, bo nikt nie będzie ci się gapił w cycki podczas rozmowy. Z pewnością nie grozi ci fan prześladowca, bo może i te końskie zaloty są fajnie, ale jeden dzień na dłuższą metę pozwy o molestowanie i seksistowskie odzywki proszę kierować do kadr. Bo właśnie częściej za dużym biustem idą stereotypy i przedmiotowe traktowania.Podsumowując, posiadanie małego biustu nie jest, takie złe jak wszystko w naszym życiu ma, swoje złe i dobre strony.


Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes