Rzeczy, których mężczyźni nienawidzą u kobiet.


Dziś skupię, się na naszej powłoce i kwestii jak same potrafimy, skomplikować sobie życie przeginając, jak wiemy, to jak wyglądamy, jest bardzo ważne, choć niektórzy wciąż wierzą w bajki, że liczy, się to, co ma, się w środku, flaki. I właśnie przez pryzmat owej fizyczności jesteśmy oceniani, nie zależnie od tego, kim jesteśmy, nasza wygląd jest, na pierwszym miejscu. Oczywiście może to czasem zmylić, bo niektórzy tracą po otwarciu ust.

Panowie jako patentowani wzrokowcy oceniają nas pod kątem reprodukcji, bujne jędrne piersi, mamy odpowiedź, staniki Push Up czy modne operacje plastyczne, szerokie biodra i szczupła talia, proszę bardzo, po co diety, bielizna wyszczuplająca. Kobiety przez wieki opanowywały sztukę oszukiwania męskich zmysłów, choćby gorsetami wzrok i perfumami węch.

Są jednak takie rzeczy, które sprawiają, że zamiast podnieść naszą atrakcyjność, sprawiają, że same się oszpecamy i odstraszamy potencjalnych kandydatów na zapładniaczy. Zacznę może od góry, włosy, lśniące długie włosy zachwycają wszystkich, dlatego moda na ich doczepianie przechodzi swój renesans, i te ukryte peruki są, już na tyle dobrze zrobione, że wyglądają, naprawdę świetnie. Ale już tapir, lakier odstraszają wszystkich, bo cóż ładnego może być w sztywnych lepiących się włosach, chyba że to dom dla innych zwierząt, much, wszy czy co tam chcecie.

Tapeta na twarzy również odstrasza, nikt nie zaryzykuje, aby sprawdzić, co się pod nią kryje, a jak już to tylko na własną odpowiedzialność. Z bliska wygląda to mało dopiero mało apetycznie, chyba że robisz sobie popiersie, a twoja maska będzie robiła za odlew. Bo nawet zwykły całus w policzek może sprawić, że zatopimy usta w owej w mazi niewiadomego pochodzenia. Ta sama kwesta dotyczy podkreślania oczu i im bardziej się staramy, je podkreślić używając święcąco lśniący, cień, tym gorzej to wychodzi, a do tego przyklejone długie rzęsy, zamiast dodawać, uroku sprawia, że wyglądamy komicznie. Przede wszystkim umiar.

Zbyt intensywny zapach perfum również może zaprzepaścić naszą szansę na 500 plus, po prostu facet może pomyśleć, że wylałaś na siebie flakon perfum, by zamaskować inny problem, bardziej naturalne zapachy i zamiast zawrócić mu w głowie, to zawrócisz go, ale z drogi w twe ramiona.

Temat golenia nóg i owłosienia jest tak często wałkowany, macie wybór drogie panie, każda niech wybierze według woli i sumienia, owłosione nogi są jednak gwarancja samotności, zawsze to coś pewnego.


Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes