Portale randkowe … jak się wystawić na licytacje ?Jak już kiedyś wspomniałam, jesteś, piękna, wykształcona, a do tego świetnie zarabiasz, po prostu ogarnęłaś życie. Jest tylko jeden, taki malutki szczegół, jesteś sama. A chodzenie do klubów, na siłownię, nawet nocne spacery po cmentarzu nawet na centymetr nie zbliżyły Cię do jednej randki, a co tu mówić o znalezieniu upragnionego partnera.


Pewnie Twoje koleżanki umawiają Cię z facetami, których albo termin ważności skończył się dwie dekady temu, albo nerwusów pomieszanych z Casanovą, którym sperma zalała mózg i szukają tylko drogi do twoich majtek.

Czas wyciągnąć cięższą artylerię i w ulubione piżamki w jednorożce, które tak łatwo spotkać w przyrodzie, jak idealnego mężczyznę, czas wystawić swoje truchło na licytację.

Tylko spokojnie wypełnij profil, może, zanim dojdzie, do jakiegokolwiek spotkania to Cię troszkę ubędzie, ekspresowa dieta cud, więc możesz podrasować swój profil.
A teraz najważniejsze, na kogo możesz się nabić podczas polowania na portalach i to wcale nie będzie przyjemne, tak ku przestrodze, żebyś nie uciekła po 20 minutach od zalogowania.

Mam nadzieje, że kochasz zwierzęta, choć te akurat powinnaś sobie odpuścić, branie na litość to dość powszechna i prymitywna metoda, choć bardzo skuteczna, to trochę jak z impotentem, który wciąż ma nadzieje, że mu stanie, a tak poważnie daruj sobie takich gości, chyba że lubisz zbyć jedną z wielu. Tacy mężczyźni wysyłają wiadomości do kilku pań i udają zbitego pieska, który potrzebuje właśnie ich miłości. Niech cię nie pokusi, już chyba wyrosłaś z tych infantylnych słówek, z pewnością wystarczy mu kobiet, które będą chciały go pocieszyć i ofiarować jednonocną miłość.

Dorzucę, do tego pożal się boże romantyków, który myślą, że jak będą zdrabniali i cukrzyli, kusząc i nęcąc, to Cię w końcu zauroczą, ja tylko przypomnę, że cukrzyca to choroba społeczna, nie tylko ciała, ale i duszy jak zauważyłam.

Z osobnikami, które wymieniłam, wcześniej nie ma, problemu, najgorzej jak przeczepi się do profilu fan prześladowca, każde zdjęcie będzie lajkowane, a umówił się z Tobą najlepiej za 10 minut, gdy to jest takie niewinne, ale gdy zaczyna, najpierw błagać, potem prosząc, o spotkanie, a na końcu grożąc, to nie kasuj tych wiadomości, ale też nie odpisuj, bo w razie co masz dowód a numer IP komputera łatwo sprawdzić.

Opakowanie jest świetne, muskularny, opalony w różnych wydaniach, jakby pozowała do kalendarza. Od zasmuconego maleństwa z pluszowym misiem po macho w samym ręczniku. Sesja zdjęciowa musiała na pewno być bardzo wyczerpująca, i niby wszystko gra, tylko nie wiadomo co z zawartością. Niestety, gdy jesteś, wymagająca to z profilu za dużo się nie dowiesz, taki okrojony, bez zawodu, wykształcenia, jak tak bardzo chcesz, sprawdzić co ma, kotek w środku o proszę bardzo.

Spotkasz jeszcze masę szukających przygód żonatych czterdziestolatków, choć oni przynajmniej nie oszukują, że chodzi im tylko seks, wysyłają gorące soczyste wiadomości, czego by to ci nie zrobili, jak już jakimś cudem zdecydujesz się na spotkanie. I jeśli lubisz takie konwersacje i nie przyprawiają cię one o mdłości, to ich olej, żebyś się czasem nie zagapiła.

To jeszcze da się znieść, ale najbardziej drażniący typ buc pospolitus, który uważa, je jest twoją jedyną nadzieją, wysyła ci twój profil osobowości, bskoro jesteś na portalu, to musisz, zmieć dobre trzydzieści lat, być samotna nieszczęśliwą kobietą, której zegar biologiczny tyka. A ty biedulka tak pragniesz prawdziwej miłości, no to, masz, do tego nie powinnaś mieć żadnych zastrzeżeń co do jego oferty matrymonialnej, w końcu to on się poświęca i jak rycerz uratował cię z katakumb staropanieństwa.

Ja tu nie chcę straszyć, ale możesz spotkać o pseudo intelektualistach, natrętnych tatuśkach potrzebujących opiekunek dla swych latorośli, czy zadufanych w sobie narcyzach.

Nie zrażaj się, bo z pewnością uda ci się wydostać z tej masy osobowości ideał tylko musisz być szczęśliwa, i jak to było i żyli długo i szczęśliwie.

Ewa Kalina

Share this:

1 komentarz :

  1. super :))

    jeżeli masz ochotę na wspólną obserwację to zacznij i daj znać u mnie abym mogła się odwdzięczyć. ♥
    MÓJ BLOG-KLIK
    DRESSCLOUD

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes