Miłość i jej ETAPY.Zanim będziecie wyjadać sobie z dzióbków trzeba poznać naszą kolejną miłość życia. Jedni poznają ją po dłoniach inni widzą ją w oczach a jeszcze inni czy rozmiar owej miski mieści się w owych dłoniach.

Na początku chłopak umawia się z tobą w miejscach publicznych, chce zaznaczyć teren, pokazać  innym samcom swoją świeżutką zdobycz czyli ciebie. Więc na tym etapie szeroko się uśmiechaj, ładnie ubieraj i zwiedzaj restauracje, bo potem przyjdzie czas na ciemne zaułku, kinowe sale, klatki schodowe czy ławki w parku, niczym bohaterowie komiksów Marvella im ciemniej tym lepiej.

Choć w zasadzie takie jednoczenie się w publicznych ciemnościach jest jeszcze zabawne to już leżakowanie na kanapie w kolejnym etapie zdecydowanie mniej.

Często niby przypadkiem dotyka twoich pleców, są dwa wyjścia albo jest neurologiem i bada czy nie nabawiłaś się chorób cywilizacji, ale najprawdopodobniej sprawdza jak reagujesz na jego dotyk, informując podświadomie wszystkich dookoła że należysz do niego.

Krótko po pożegnaniu wysyła esemesa jak to tęskni kocha, całuje, niestety to też jest chwilowe, potem bądź esemesy typu, gdzie kluczyki, co na obiad.

Oczywiście to ma się tak samo do pań jak i panów moje wy cukiereczki, miśki, żabki.


Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes