Jak poderwać dziewczynę ?


Na pewno trzeba popracować nad pewnością siebie, bo gdy będziesz stał przed nią z rozdziawioną buzią i maślanymi oczami jak kot ze Shreka, dławiąc się wyznaniem miłości. To ona albo pomyśli, że jesteś upośledzony w najlepszym razie, albo chory psychiczne sam sobie wybierz.

Co masz zrobić, przyklej jej zdjęcie na lustro, wydrukuj choćby z fejsa i ćwicz pierwsze zdanie, które chcesz do niej powiedzieć, a przy okazji obserwuj swoją reakcję, tylko nie zamykaj, oczu, żebyś nie wyglądał, jak przy recytacji inwokacji. Nie wzoruj się na telenowelach, że wzrokiem oczarujesz dziewczynę, bo pewnie bliżej będzie ci do Hannibala niż do Ritza.

Dziewczyna musi widzieć, że jesteś empatyczny, że kochasz zwierzęta i pomagasz fajtłapą, ale zachowaj umiar, nie doskakuj do każdego psa, którego spotkasz, gdy ona widzi, bo możesz co najwyżej skończyć na pogotowiu z zastrzykiem na wściekliznę, a i z tymi kolegami to nie przesadzaj, bo możesz szybko do nich dołączyć.

To tak jak i z pokazywaniem, że jesteś szczęśliwy i zadowolony z życia, ale nie śmiej się na cały regulator i nie poklepuj ludzi po plecach, ty masz być zadowolony, a nie ćwiczyć do roli błazna.

Jak już mówiłam, masz być szczęśliwy, ale ważne dla dziewczyny jest również poczucie humoru, masz być bystry i zaradny i nie drwij z czyjegoś pecha i odpuść sobie w jej towarzystwie dowcipy na tle rasistowskim czy antysemickim, tak jak i wulgarnych o Jasiu i Małgosi, dziewczyny po prostu tego nie lubią, bynajmniej na początku.

Ok. czas się zabrać za twoją personę, musisz być czysty i pachnący, taki soft pedant jest w porządku, dopóki Ne zaczniesz zdejmować z niej każdego kłaczka i niteczki, bo wtedy robi się niezręcznie. A oddech, może raz zrezygnuj z podwójnych krążków cebuli i czosnkowych przekąsek z suszonymi pomidorami, bo napłyną jej łzy do oczu, ale nie powodu twoich rozmyślnych komplementów.

A jeśli chodzisz przygarbiony, staraj się pamiętać o postawie, neardeltańczycy co prawda byli naszymi przodkami, ale dziś jest pajączek.


Życzę powodzenia i udanych łowów i ćwicz przed lustrem, a jak cię pokocha, to nic jej nie będzie, przeszkadzać klucz to się dobrze sprzedać.

Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes