Powody korzystania z portali randkowych ?
Trochę może uczepiłam się tematu portali randkowych, ale wydaje mi się, że randki osiągnęły kolejny level, obecnie nowoczesność, czyli Internet w przeszłość były nimi swatki. Więc właściwie jakie są, powody korzystania z portali randkowych.

Nasze społeczeństwo jeszcze nie dojrzało do tego, że właśnie ludzie szukają tam miłości i drugiej połówki i wcale nie jest to ostatnia deska ratunku bezdzietnych ryczących trzydziestek, czy też do umówienia się na przelotną znajomość zakończona w przydrożnym hotelu.

Dużą część wbrew pozorom osób korzystających z portalu to ludzi, którzy chcą zaspokoić swoja ciekawość i przekonać się, czy dzieją się tam wręcz dantejskie sceny niczym z Sodomy i Gomory, bo ktoś i tam naopowiadał. Zasada jest, jedna czego szukasz, to znajdziesz, jedni szukają miłości inni seksu a trzeci pieniędzy jak to w życiu.

Portale randkowe mogą również pełnić funkcję terapii, troszkę w imię zasady każda potwora znajdzie amatora, co ekspresowo poprawia samopoczucie i podwyższa poczucie własnej wartości.
Polecam również portale jako świetne rozwiązanie dla nałogowych flirciarzy, mogą bez ograniczeń wyładowywać swój potencjał w zasadzie bez konsekwencji.

Młody pan pozna majętną panią czy odwrotnie, to już nikogo nie dziwi, bo niektórzy są na portalu tylko w jednym celu, by wyłowić grubą rybę, czyli osobę, która z klucza ma, spełniać jeden warunek ma, być bogata a miłość sama przyjdzie…choć z drugiej strony, chociaż nikogo nie oszukują.
I tyle…

Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes