Spotkanie Blogerek.

Spotkanie Blogerek.Spotkania Blogerek już za mną, było to pierwsze moje takie typu spotkanie, całą noc nie mogłam, spać wciąż się zastanawiając, jak to będzie wyglądało, czy mnie polubią, jak się ubrać, pomalować i czy trafię. Pełna obaw postanowiłam iść na żywioł i było przecudownie. Dziewczyny nadawały na tych samych falach co ja, ku mojej uciesze.

Organizatorkami spotkania były: Milena Marchlewska – 
http://ksiezycova.pl/ oraz gościnnie Patrycja Kalinowska – http://slaguu.blogspot.com./

W tym spotkaniu, łącznie wzięło udział 13 dziewczyn, linki poniżej:

1. Milena Marchlewska
http://ksiezycova.pl/ 
2. Patrycja Kalinowska
http://slaguu.blogspot.com./
3. Magdalena Szczęśniak
http://kartkazpasja.com/
4. Katarzyna Krawczyk
neverendingmakeup.blogspot.com
5. Krystyna Polek
twardonaziemimiekkowchmurach.blogspot.com
6. Patrycja Kłodzińska
http://kiudlis.blogspot.com/
7. Klaudia Klaudia
shinybeauty.blogspot.com
8. Katarzyna Piasecka
http://blekitnypamietnik.blogspot.com/
9. Kamila Warczak
www.camesss.pl
10. Martyna Cysewska
m-artyna.blogspot.com
11. Elwira Charmuszko
http://spiked-soul.blogspot.com/
12. Weronika Durszewicz
https://wersquu.blogspot.com/
13. Ewa Kalina
http://ewakalina.blogspot.com/

Spotkanie odbyło się w bydgoskiej kawiarni Strefa, przy ulicy Długiej 10, rozpoczęło się od przemówienia Piotra Łokuciejewskiego i Adama Sułkowskiego z platformy Reach a Blogger, panowie wyjaśnili nam sposób działania platformy, która zajmuję się współpracami blogerów z różnymi firmami, bez ryzyka narażania się na oszustwa ze strony zleceniodawcy.

Kolejnym punktem spotkania był wykład i warsztaty, które prowadziła jedna z uczestniczek Krystyna, która nie tylko doradzała, ale i pokazała nam jak być jeszcze bardziej kreatywną osobą oraz w jaki sposób szukać inspiracji. Podczas pracy w grupach, wymyślałyśmy poszczególne czasowniki, rzeczowniki i przymiotniki, z których później układałyśmy tytuły przykładowych postów, jak się można było domyśleć, każda z nas widziała w tych niby trzech przypadkowych słowach tytuł odpowiadające tematyce jej bloga.

Księżycowa i Slaguu wpadły na świetny pomysł, by każda z uczestniczek przyniosła ze sobą książkę i podpisała ją na pamiątkę, które na drodze losowania zostały nam wręczone.

Po warsztatach i losowani książek, przyszła pora na kolejny jakże wyczekiwany element spotkania, a mianowicie-paczki od naszych sponsorów.

Sponsorami naszego spotkania byli:

Mexmo -polska marka kosmetyczna, która podarowała nam kosmetyki do make up (konturówki, pomadki, cienie do powiek, podkłady, korektory, lakiery do paznokci, pudry).

Equilibra – lider produktów aloesowych sprzedawanych na całym świecie.

PUBLICAT S.A. – księgarnia internetowa prowadzona przez polską grupę wydawniczą.

JOICO – kalifornijska marka kosmetyczna stworzona przez fryzjera Steve Stefano, która zajmuje się produkcją kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów.

MYSTERIOUS – to marka specjalizująca się w dodatkach do biustonoszy.

Iva Natura – marka kosmetyczna zajmująca się produkcją kosmetyków na bazie esencji i olejków roślinnych pozyskiwanych z roślin uprawianych w chronionych ekosystemach

Dante Bow Tie – firma zajmująca się produkcją prostych, ale wyrafinowanych i niezwykle eleganckich muszek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.


Wszystkim dziewczynom dziękuję serdecznie za miło spędzony czas, jak widać, moje obawy okazały, się zbędne, dziękuję organizatorką za zaproszenie.

Ewa Kalina


Share this:

1 komentarz :

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes