Jakich mężczyzn należy omijać ?Mężczyzna to takie stworzenie Boże, które czasem nie jest w stanie zrozumieć kilku prostych poleceń. Moim skromnym zdaniem każdy z nich powinien trafić na tresurę w wieku 20 lat – kiedyś było nią wojsko, obecnie niestety musimy radzić sobie same.

A co do prób zmiany faceta – udaje się co prawda, ale bardzo rzadko. Jest natomiast kilka takich typów mężczyzn których, należy omijać i to szerokim łukiem.

Zacznijmy od dziwolągów (w których zawsze się kochałam), przez skrzywionych emocjonalnie introwertyków tyranów.

Artysta czyli jednoosobowa maszyna pijacko-depresyjna. Osobnik nieprzewidywalny, jak wzwody u impotenta, raz nosi Cie na rękach innym razem wrzeszczy bez powodu, na pewno ma jakiś gen żeński, my tak wrzeszczymy przed okresem. Niewdzięczny świat oczywiście go nie rozumie, a jego wizje wybujałe jak wersy Eminema, opanowują go na całe tygodnie. Albo ma kolejny rzut depresji i wtedy przykleja się do flaszki jak wprawiony menel. Zawieszony między jawa, a snem w oparach wódki, czeka na kolejne natchnienie. A my kobiet jesteśmy do niego co prawda muzami, które wielbi jak Polak kwiat Europy wschodniej – kartofel, próbując nas zatrzymać na swoich obrazach, rysunkach czy co tam robi. I jak postanowisz odejść to nie martw się, że zostanie sam po twoim odejściu. Artysta zawsze znajdzie kolejną muzę.

Pospolity narcyz z objawami umysłowej kurzej ślepoty, pewnie nie jest wam obcy. Najlepszy , oczywiście najmądrzejszy, kocha tylko siebie, a kto go tego wszystkiego nauczył pewnie, że kobieta, rodzicielka. A my jego partnerki, potrzebne mu jesteśmy jak kwiat do kożucha. On raczej traktuje cie jako zdobycz, demonstruje, chwali się swoją kobietą, jak lew nosi cię niczym martwą zebrę. Jego zwoje mózgowe rozwinęły tylko jedną komórkę w której może się przejrzeć. Winni wszyscy tylko nie on, ograniczony w mowie i piśmie nie błyśnie co prawda inteligencja, ale lakierkami i owszem. Daruj sobie bo z czasem możesz co najwyżej przejąć jego cechy i z fajnej dziewczyny staniesz się wątłej klasy blacharą.

I mój ulubiony typ Edypiontko. Jeśli chcesz się pobawić w opiekunkę niedorozwiniętego emocjonalnie faceta, któremu potrzebna jest młoda wersja matki to spoko. Dlaczego tak uważam, bo twoje Edypciontko, czyli w nagrodę mogę uprawiać sex z matką, wybrało Cię bo jesteś do teściówki podobna. Co nie wierzysz mi a poproś , tak przy okazji album ze zdjęciami.  I co widzisz, siebie tylko w ubraniach z minionej epoki i trwałej ondulacji –ale spokojnie trendy w modzie mają to, że wracają…

Uwodziciel. Z cyklu wszystkie cię miały, a ja się zakochałam. Ale tak serio ma w głowie ma dwie komórki pierwszą od zdobywania, a drugą od porzucania. Najniższa kategoria podrywaczy, dla niego kobieta to nie człowiek, a instrument do zaspokajania jego żądzy. Hedonista o polu myślenia długości przyrodzenia, kolekcjoner wagin. Choć może i taki krótki epizod przyda się każdej z nas, ale na dłuższą metę możesz nabawić się psychozy połączonej z lekomanią alkoholową. Jedynie co możemy zrobić to trochę się pobawić, pogimastykować w sypialni i zamknąć drzwi od przydrożnego hotelu. Czyli zachować się dokładnie jak On, sam zamierzał.

Pan i Władca. Wasza wspólna przyszłość to Ty uległa żona, sprzątaczka, kucharka skrzyżowana z pralką i maglem, jeśli chodzi  o górne partie twego ciała. Natomiast dolne zamienia się w maszynkę do rodzenia dzieci, najlepiej samych chłopców. Jeżeli już po pierwszej randce zauważyłaś że nie zważa na twoje zdanie, wie co dla ciebie najlepsze, decyduje co masz jeść i jak się ubierać. A najlepiej to jakbyś w ogóle nie wychodziła z domu bo i po co. A co do rozmów, Pan nie lubi jak dużo mówisz, najlepiej jakbyś zgadzała się samym skinięciem, a w zasadzie po co ma Cie o cokolwiek pytać.

Albo gdy szarpie za rękaw lub kopie pod stołem, gdy chcesz się z kimś przywitać, albo coś chlapnęłaś . To nawet jakby był najprzystojniejszym facetem z jaguarem, to uciekaj, no chyba że lubisz być regularnie upokarzana.

Taka moja refleksja na temat mężczyzn… Wnioski wyciągnijcie sobie sami.


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes