Dlaczego jesteś już dorosłą ?Pamiętacie jeszcze te dobre czasy, gdy wszytko było możliwe, choć pewnie nikt się oficjalnie nie przyzna. Bo teraz w naszych domach panuje perfekcyjna czystość , jak na oddzielę zakaźnym lub na zamkniętym.

Zaczynamy. W doniczce znajdują się kwiaty, a nie pety, kapsle, zapałki, prezerwatywy, choć nie są biodegradowalne , ale kto takiego arsenału nie miał, dziś jest szczęśliwą matką po niepokalanym poczęciu. A zapomniałabym o saszetkach z zieloną herbata na kaca rzecz jasna.

Twoje koleżanki mają rozwrzeszczane dzieciaki i zapuszczonych mężów i twierdzą, że są szczęśliwe, Ja naprawdę nie wiem co się dzieje z tymi chłopakami po ślubie. Transformacja dosłownie, jak go poznasz to taki paw dumnie kroczy, a po oskubany kurczak z fermy z nadwagą. A one może się jeszcze trzymają ale za to z syndromem Tureta.

W końcu wiesz o co chodzi w tych żartach i wiesz , że to nadal są żarty z cyklu fantazja kontra rzeczywistości plus przedwczesny wytrysk. Dobrze nie brnę dalej bo skończę na wycieraczce.
Chodzisz z partnerem na filmy, a nie do kina, zamiast bez majtek to za to z wielką paczka popkormu. Aż, by się chciało zaszlochać: gdzie Ci mężczyźni. Ja się jednak do tego kina się jeszcze wybiorę, i wam też tego życzę drogie panie.

Seks uprawiasz w soboty po wiadomościach, bo w tygodniu nie masz już siły, no i oczywiście w łózku. Bez zbędnych ceregieli, bo by sobie kochaniutki jeszcze mięsień naciągnął.

Wchodząc do apteki nie krępujesz się kupując test ciążowy, Ty przeciwnie masz nadzieję, że te dwie kreski rosną w Tobie. Albo popracuj nad świecą albo nad techniką wydobywania nasienia i jego aplikacji z prezerwatywy.

Zapomniałaś, to czas sobie młodość przypomnieć i poszaleć.


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes