Czy organizować wieczór panieński ?Jasne, jak chcesz być na swoim kolejnym wieczorze, żartowałam przecież tam się nic złego nie dzieje, oprócz dużych ilości toastów, za wolność od której tak próbowałaś się uwolnić.

 Tak, tak drogie panie, panowie, wciąż myślą, że to dla nich się tak pindrzymy, czerwona szminka plus wysokie szpilki, nic bardziej mylnego. Bo My kobiety wtedy wkraczamy na ścieżkę wojenną, żeby zademonstrować innym kobietą swoją pozycję w hierarchii, jak wiemy czerwony to nie kolor pokoju, a ostro zakończona szpilka, sami się domyślcie .

Dobrze, co jeszcze dzieje się na wieczorach panieńskich, ja nie wspomnę o półnagich mężczyzbach, zazdrosnych koleżankach, które nadal śnią o księciu z bajki, oczywiście na białym koniu. Nie spokojnie nie ma co się martwić, konie również dożywają sędziwych lat.

I te zazdrosne koleżanki to one już się postarają, żeby był to niezapomniany wieczór i żeby twój prawie maź dowiedział się o wszystkim, z czego połowa będzie bardzo ponaciągana.

Więc ja wieczór panieński sobie daruję, choć koleżanki mam super, na poprawinach sobie poszaleje, gdy nie będzie kamer i ciasnych pantofelków, za to pod czujnym okiem mężulka. No chyba, że Ty wybierasz WOLNOŚĆ…


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes