Prawdziwe oblicze kobiet?
Miłość cóż ona potrafi zrobić z nami, czasem wręcz się stajemy kimś innym, tylko po to, by przekonać kochaną osobę do siebie. Początki miłości są najpiękniejsze, niczym te z telenoweli, często zaklinając swoja rzeczywistość, żeby tylko pokazać się z jak najlepszej strony. Podrasowujemy swoją osobę, staramy się bardziej i życie wydaje się piękniejsze, bo zaczyna być kompletne. Oczywiście po pewnym czasie nie wszystko powoli zaczyna wracać do normalności, ale ten początek jest najbardziej magiczny i mamy nadzieje, że warty poświęcenia.Na początku staramy się wyglądać perfekcyjnie, od makijażu, stroju po uczesanie a do tego szpilki, które nie są wcale tak wygodne, jak seksownie wyglądają. Gdy przyjdzie taki dzień i zobaczysz ją bez makijażu i z czarownicującym uczesaniu, nie uciekaj. To oznacza, że ci zaufała, choć może to nie szata zdobi człowieka, to daj, jej chwilę na oddech od pończoch szpilek i spódnic, czasem należy się nam sjesta w wielkiej bluzie i bawełnianych skarpetkach.

Co do wnętrza, niektóre z nas sprytnie ukrywają drugie oblicze, nie zawsze jesteśmy cudowne, troskliwe i seksowne, czasem mamy ciężki dzień i nie będziemy wciąż udawać, że w tej beczce miodu jest łyżka dziegciu, zazdrości, złośliwości. Czasem może nam się zdarzyć, że nie będziemy aż tak wspaniałe. Kobiety to skomplikowane istoty.

Składamy się również z wielu dziwactw, to co kiedyś mogło pociągać, dziś może drażnić. Nasze hobby, ulubiona muzyka, ja dziecko rocka i metalu nie mogłam, w końcu znieść muzyki techno aż mi się flaki wywracały podczas spotkań, ale musiałam to przeżyć, by w końcu zebrać w sobie odwagę i kupić Lubemu słuchawki. Dziś każdy z nas słucha swojej muzyki w słuchawkach, bo inaczej nie wiem, jak by się skończyło.

Miłość jest cudowna, wspaniała, ale jesteśmy tylko ludźmi i należy się nam czasem chwila wytchnienia. Kobiety są z Wenus, a męźni z Marsa musimy to akceptować, że pochodzimy z różnych światów mamy swoje potrzeby, słabości i pasje. Nie przeszkadzajmy sobie żyć, bo tylko razem tworzymy całość.

Ewa Kalina

Share this:

1 komentarz :

  1. Najlepsze zwiazki to takie gdzie co jakis czas kazdy wychodzi osobno ze swoimi znajomymi <3 Dzieki temu mozna odetchnac od drugiej osoby i na nowo cieszyc sie tym co sie ma!

    Versjada

    OdpowiedzUsuń

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes