Same marzenia nie wystarczą ?Kochamy marzyć, kochamy wyobrażać sobie, ale niestety to nie wystarczy, aby coś się w rzeczywistości zmieniało. No niestety tak to nie działa, a nasze twarde zderzenie z rzeczywistością co niektórych może bardzo boleć. Same marzenia nigdy się nie spełnią, choćbyś poświęcił im całe życie, to co w głowie zawsze tam zostanie, no, chyba że swoją pracą je urzeczywistnisz.


Spełnianie marzeń to ciężki kawałek chleba, wymagają od nas silnej woli, mnóstwa czasu i poświecenia. Bo by spełnić marzenia, trzeba się napracować, zmierzyć się z przeciwnościami losu, a każdy kolejny krok spełniania marzeń będzie sprawiał ból. Ale im dalej będziesz brnąć, i zatracać się w swojej pasji to w końcu przyjdzie taki moment i zauważysz, że było warto się starać i poświęcać.

Po wielu próbach pocie i łez nastanie w końcu ten moment, w którym marzenia staną się częścią twojego życia. Nawet nie wiesz, jakie to przyjemnie patrzeć na swoje dzieło i nabrać tej pewności, że było warto zaryzykować i mimo wszystko dopiąć swego. Zapomnisz wtedy o całym trudzie, bólu wyrzeczeniach.

A gdy już poczujesz, że przestałeś szarpać się sam ze sobą, wtedy właśnie przyjdzie sukces, i posmakujesz ten swój wymarzony i wypracowany kawałek nieba.


Ewa Kalina.

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes