Czy jesteś psychopatką – w jaki sposób kontrować faceta.Masz nowego chłopaka – bardzo dobrze, cieszę się bardzo – ale pamiętasz jaki los spotkał twoją poprzednią miłość… ychy – żeby temu zapobiec kobiety opracowały system śledzącą tropiący.

Ten chłopak na pewno jest wyjątkowy, piękny, nowy, świeży, zakochany – żeby było śmieszniej w tobie i jak już wspomniałam kobiety opanowały do perfekcji świetny system tropiąco - śledzący z dostępnych im mediów i technologii – choć podejrzewam że, niebawem będziemy ich chipowa.

Od początku, dlaczego tak się stało, nie wiem, świat tak szybko pędzi do przodu to i my postanowiłyśmy iść z duchem czasu. Choć osobiście uważam że, niektóre z nas po kilku ?? bolesnych doświadczeniach, chce być po prostu być poinformowana w kwestii życia uczuciowego swoich facetów.

Moje znajome w myśl zasady „strzeżonego Pan Bóg strzeże” podjęły na temat jak kontrolują swoich facetów, oczywiście bez jego wiedzy. Bo już o trzepaniu telefonów i fejsa nie wspomnę – bo to podobno norma – ja już nie brnęłam w zawiłe tematy, zaufania prywatności i przestrzeni życiowej – bo jakoś mi się z nimi kłócić nie chciało. Lecz ich zdaniem mężczyźni również trzepią Nam telefony i komputery, więc z zaciekawienie wsłuchiwałam się w temat.

Po pierwsze, skąd my kobiety (mężczyźni) mamy wiedzieć, że ten człowiek, bądź co bądź obcy człowiek, Nas nie oszukuje. Wiemy, tyle ile sam chce żebyśmy wiedziały, a jeśli przed Tobą miał cztery narzeczone – obecnie martwe – nie wyjaśniono przyczyn ich zniknięcia, lub posiada czworo nieślubnych dzieci z czteroma kobietami rzecz jasna. Ale gdy już poznamy już tego człowieka i dzielimy z nim życie, to znów boimy że go stracimy i kontrolowanie wchodzi nam w krew.

Choć z drugiej strony faceci proszą się aby ich pilnować i piastować nad nimi pieczę. Więc,  jakie są powody aby kontrolować faceta ?

Począwszy do tego,  że gdy nie dostajemy do niego odpowiedzi na esemesa w przeciągu 1 minuty to wpadamy w popłoch, a nasza wyobraźnia zaczyna podsuwać nam najlepsze sceny z romansideł  w pigułce (porno). A, o co słyszymy w odpowiedzi na pytanie dlaczego nie odpisał ?? Paleta męskich wymówek jest naprawdę bogata, nie słyszał dzwonka, był na spotkaniu, był bardzo zajęty, albo po prostu, to co napisałaś nie było, aż tak ważne, w końcu to tylko z tobą śpi i spędza 2/3 swojego życia – a, potem narzekają. że ich pilnujemy.

Jedziemy teraz po social mediach – bo gdy całkiem przypadkiem nabędziesz się hasła i login do jego, poczty, facebooka, instagrama i czego by nie tylko – przeważnie są takie same. To najpierw przeglądasz wszystkie zdjęcia na których, jest lub został oznaczony, znając każdą kobietę  lajkujacą i komentującą jego zdjęcia – i właśnie w taki sposób rusza wielka maszyn, inwigilacji naszych mężczyzn.

Ale teraz uwaga, najlepszy przykład – przyniesiony właśnie z tegoż wieczoru – ja ze śmiech prawie z sofy spadłam. Jak sprawdzić czy facet jest właśnie w domu – swoim domu – Iść pod jego dom, mieszkanie i sprawdzić czy się światło pali…. Szczerze głupota – bo światło można zostawić specjalnie zapalone, gdy luby wypatrzy cię już na trawniku, wśród wron i gołębi za żywopłotem.

A więc ja nie jestem zwolenniczką kontroli, choć lepiej dmuchać na zimne, a tak serio jak wy sprawdzacie swoje drugie połówki ??


                                                                                                                                        Ewa Kalina  

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes