Czego nie robić na pierwszej randce ?Pierwsza randka wywołuje skrajne emocje i niepohamowaną wręcz chęć przedstawienia siebie w jak najlepszym świetle, aż kusi by się zbłaźnić.

Ubiór. Wyobraź sobie, że zamiast seksownej kocicy z która się facet, założył że umówił przyjdzie zdesperowany dziwoląg z podrygującymi kończynami, umówmy się, niestety na szpilkach trzeba nauczyć się chodzić, i w przebraniu w którym nie potrafić się zachować

Oczywiście najpierw grzecznie się przywitaj, podaj rękę czy buzi w policzek, odklej się od swojej ofiary, od razu nie rzucaj się na mięso a przynajmniej jeszcze nie teraz. Potem pokaż że bardzo się cieszysz ze spotkania, lecz twoje podekscytowanie nie może kojarzyć się z choroba psychiczną. Zewrzyj uda dziewczyno i dotleniaj swój umysł.

Nie gestykuluj zbyt radośnie bo co najwyżej oblejesz się, albo coś potłuczesz, a ręka może ci się jeszcze przydać.

Nie śmiej się a cały regulator bo go wystraszysz, a tego byśmy nie chcieli. Choć z drugiej strony nie masz być zimna, niczym, odkopana z katakumb staropanieństwa.

Miejsce spotkania jest ważne. Najlepiej publiczne w końcu nie znasz tego faceta, nie chcesz chyba skończyć w bagażniku w drodze na upragniony zachód.

Najlepiej w knajpie żeby nie było z głośno i ciemno, choć do wilgotnej piwnicy można się przyzwyczaić- tak twierdzą ofiary.

Strój. Masz się ubrać , nie przebrać, pomalować a nie wyglądać jak klaun na urlopie – ma myśleć że jesteś piękna z natury – naturo gdzieś ty była – ciekawe bo by było gdyby nie kosmetyki – na bank byśmy wyginęli.. I nie na sportowo, pokaż mu swoje nogi na szpilkach, pokaż dekolt – jeśli go posiadasz – ramiona. Masz wyglądać olśniewająco i seksownie , jak zakonnica na basenie.

Nie gadaj nom stop , zamilcz, przestań trajkotać, ja wiem że płeć regularnie krwawiąca ma to w swojej naturze, ale tym razem posłuchaj, wypowiadaj się całymi zdaniami i Niue mów o butach, byłych, koleżankach o swoim kotku – bo tylko on ci zostanie. O swoim postępującym alkoholizmie, zaskocz Go, nie jesteś chyba spokrewniona z nordyckim mułem.

Nie rozkręcaj się o waszej wspólnej przyszłości, czyli na głoś nie zastanawiaj się jaki kolor szpilek dobrać do karety która będzie was wiozła do ślubu. Spokojnie do wszystkiego do się do przyzwyczaić, oswoić, ale powoli. A, już o ślicznych różowych bobaskach nie wspominaj, choć te 500plus to taka kusząca propozycja.

No i najważniejsza rada na wieczór, NIE PIJ.  Bo twoja randka po wywodzie na temat facetów, będzie równie krótka jak Zycie Afrykańskiego dziecka.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                Ewa Kalina


Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes