Feministki i ich postulaty.Pomyślcie co by było gdyby te 100% postulatów feministek się ziściło. Czy chcemy my kobiety pragniemy stricte bezpłciowego świata. Płeć istniała, istnieje i istnieć będzie – choć czasami  ludzkość ewaluuje w złym kierunku. A w sfeminizowanym świecie drzwi nie otworzy, kwiatów nie da, w rękę nie pocałuje – ot cudowne zmiany.

Choć nie ma co wieszać wszystkich psów na feministkach, dobrym rozwiązaniem są urlopy ojcowskie i nie wcale że wyszłaś za fajtłapę… I tak kobiety powinny sobie pomagać, a nie wygłaszać idiotyczne postulaty. które nic sensownego nie wnoszą do naszego życia, a czasami tylko burzą ustalany pokoleniowo porządek lub wyszarpywany wiekami przywilej.

Zaczynamy. Przepuszczanie w drzwiach i proszę teraz bujnąć szare komórki i wyobrazić jak 2 metrowy gość trzaska wam drzwiami tuż przed nosem… i podkreślmy to jasno to nie jest ani szef gdy idziesz po podwyżkę, ( jakże zasłużoną w twoich oczach), ani były narzeczony (gdy chcesz wydostać od niego swoja kolekcję porcelanowych słoników).

Już nie wspomnę o wręczaniu kwiatów na pierwszej, czy rocznicowej randce.
A, w sfeminizowanym świecie drzwi nie otworzy kwiatów nie da, w rękę nie pocałuje – ot cudowne zmiany.

Musze dorzucić do tego trywialne. ależ jak istotne prowadzenie w tańcu – i tu dopiero zaczyna się zabawa – bo co niektórzy panowie tylko tam mogą poczuć troszkę władzy nad swoimi paniami…
A, tak poważnie nam kobietą zostaje tylko niechlubny obowiązek prowadzenia, ale mężczyzn już z imprezy.

Feministki niekiedy chcą nam odebrać przywileje na rzecz równouprawnienia. Choć zawsze będziemy się różnić.
Wiek emerytalny, choć moim skromnym zdaniem feministki powinny dążyć do zrównania długości życia. Tylko, że tu noże być problem bo statystycznie żyjemy dłużej 6-7 lat. Ale od czego by tu uzależnić długość życia, może od średniej krajowej i przy każdych wyborach będziemy nim szczuci jak to jest przy emerytalnym. Albo wiem od długości życia współmałżonków, a później zakład wysyła zaproszenie i uregulowanie należności za wspólny pogrzeb.

Oczywiście obejdzie się bez komentarza, nigdy równo nie było i nie będzie, determinuje nas choćby płeć. Powinniśmy My kobiety stopniowo polepszać swoja pozycję jako kobiety w życiu społecznymi jak i zawodowym a, nie wręcz odwrotnie.

P.S. Sex tylko i wyłącznie do celów kopulacyjnych jak byście śmiały sprawiać przyjemność mężczyzną.

                                                                                                          Ewa Kalina


Zapraszam:

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes