Dlaczego dla faceta porzucamy przyjaciółkę ?

Większość z nas przeżyła to rozczarowanie, gdy Twoja siostra po innych rodzicach cię porzuci, jak niepotrzebną starą lalkę, zapominając o twoim istnieniu. Nic ci nie pozostanie tylko cicho chlipać w koncie i być przykrywaną coraz większą warstwą kurzu i zapomnienia.A to wszystko dlatego, że się zakochała, znów, poznała tego kolejnego jedynego, czułego ciepłego ideała podobno i to właśnie poprzestawiało, jej zwoje w mózgu zapominając, o tobie i waszej przyjaźni, jakie to smutne.
Najgorszy w tym wszystkim staje się fakt, że czujemy się zbędne, niepotrzebne, bo znów zapomniała o wspólnej kawie czy odwołać babskiego wieczoru, bo akurat mieli miesięcznicę. A ty siedzisz i czekasz, przy poróżniającej się butelce wina wspominając, z łezką w oku twoja powoli martwa przyjaźń. Choć z drugiej strony cieszysz, się z jej szczęścia to jednak nie zmienia to faktu, że wyrzuciła was na śmietnik.

Ale co się dzieje, gdy miłość okazała się tylko urojeniem, zwierzęcą chucią, która opanowała umysł twojej przyjaciółki, do kogo wróci. Wiecie, kto będzie znów zdrapywała, ją ze ścian, podawał chusteczki i otwierał kolejna butelkę tak przyjaciółka.Gdy ona będzie tak bardzo cierpiała z żalu, czując się oszukaną i wykorzystaną, tak przyjaciółka będzie reanimować ją, żeby znów wróciła do żywych.
Kiedyś próbowałam zrozumieć, dlaczego tak wiele z nas zapomina, o przyjaciółkach wiążąc, się facetem, nie znalazłam niestety odpowiedzi. A co jest, najsmutniejsze nikt nie wie, ile ten jej amok będzie trwał, czasem z pewnością będzie trzeba wykopać grób waszej przyjaźni, no niestety.
Bo gdy wszystko idzie gładko i wszystko się w ich związku układa, nikt nie jest, potrzebny. A przypominamy sobie o przyjaciółce, gdy życie zasadzi jej solidnego kopa w tyłek, Wtedy wpadają w połach i szukają pocieszenia, ale ja się pytam, co będzie, jeśli przyjaciółki ani przyjaźni już nie będzie?

Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes