Co robi z nami miłość ?

Miłość to irracjonalne uczucie sprawia, że wszystko staje się możliwe, nie widzimy nic poza ukochaną osobą, otaczamy się w kokonie, który odgradza nas od całego świata. Bo nic więcej się nie liczy oprócz miłości. Gdy już trochę przetrzeźwieją, które irytują, innych w zachowaniu zakochanych jak tu nie mówię, o gwałceniu ławki w parku czy lizaniu lamperii na klatce schodowej.

Niewinne całuski, karmienie się nawzajem nie każdemu jest w smak, gdy wychodzicie większą grupą, po prostu oderwijcie od siebie usta i pozostałe członki i zachowujcie, się jak dorośli ludzie to samo dotyczy, się kłótni, scen zazdrości, nie każdy chce być uczestnikiem tej niekończącej się telenoweli i stać się obiektem zainteresowania choćby całego baru.

Oczywiście tak samo ma się to do domówek, gdy nastąpi, ten podział na płcie to nie wałkuj cały czas tematu swojej miłości i faceta, jaki to jest dobry kochany namiętny i cudowny. Bo po kilku drinkach zaczniesz opowiadać jak to z niego ogier w łóżku, bo niektórym może zacząć mdlić, uwierz, mi na słowo więcej zaproszenia nie dostaniecie, chyba że ci przejdzie.
Klasyka, powinnam temu tematowi poświęcić osobny post, a mianowicie, zapominanie o już byłych przyjaciołach, powszechna jak HIV a Afryce. Jest to nie tylko przykre dla twojej przyjaciół czy przyjaciół, że zostawiasz ich na lodzie, a potem będziesz zdziwiona, dlaczego nie lubią twojego faceta, no przepraszam, za co mają go lubić.

Mój ulubiony przykład, a mianowicie swatanie ze sobą swoich przyjaciół, bo skoro ty jesteś, szczęśliwa to cały świat powinien, zaznać tego wspaniałego uczucia. I wpadasz na genialny pomysł podwójnej randki, oczywiście nic z tego nie wychodzi i albo odpuszczasz po dosadnym sprzeciwie swojej kumpeli, albo próbujesz, dalej dobierać ją w pary może trafisz.
Ja tu już nie chce się rozwodzić na tematy wspólnych kont na fejsie, mejla prywatnego, wyjawianie tajemnic przyjaciół w końcu nie macie przed sobą żadnych tajemnic no normalnie bliźniaki syjamskie, problem pojawi się wtedy, gdy bliźniaki postanowią się rozdzielić.

Jest wiele rzeczy, których nie lubimy w parach, ale niestety tak jest, ale ciekawe co będzie, jak sami się zakochamy, i jak nasi przyjaciele będą reagować na te całuski.

Ewa Kalina.

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes