Czego nie wolno robić dla MIŁOŚCI ?


Będąc, zakochani często zachowujemy się dziwnie, irracjonalnie, chcemy przybliżyć temu drugiemu człowiekowi nieba, często nie przypominając samych siebie. Kobiety jako opiekunki ogniska łóżkowo domowego mają większe skłonności do poświęcania się, i nie do końca jest to dla nich ostatecznie dobre.

Jat to przeważnie bywa, najpierw są motyle, amok, dziki seks, a potem przychodzi rzeczywistość. Niestety często bywa tak, że jesteśmy tak ślepo zakochane, że zgadzamy się na coś, nie rzadko wbrew własnym przekonaniom. I nie wkręcajmy sobie na siłę że to jest rodzaj troski, czy też chęć sprawienia mu przyjemności, bo na dłuższą metę staniesz się niewolnikiem, zamiast czerpać pełnymi garściami z życia w związku i miłości, staniesz się laleczką w czyichś rękach.

Mężczyźni mają coś w sobie takiego, że najchętniej porwaliby nas na bezludną wyspę, by nikt im nas nie zabrał. To tyczy się również twoich relacji, z których przyjaciółmi on oczywiście nie lubi albo zabrania i kontaktu z rodziną i krewnymi. Nie rób sobie takiej krzywdy, bo zostaniesz sama, gdy luby okaże się draniem, gdzie i do kogo wrócisz.

Posiadanie pasji, marzeń to nie tylko coś miłego i przyjemnego, ale też ciężka praca, no cóż, tak to jest. Pamiętaj, nikt nie może ci wmówić, że coś nie ma sensu, nie może pozbawić cię marzeń i pasji, bo to twoje życie.


Kolejny dość kontrowersyjny temat, a mianowicie twój kochany nie będzie, chciał, żebyś pracowała i wspinała się po szczeblach kariery, to facet po prostu pomylił epoki, w których się urodził, nie daj sobie zabrać życia i tożsamości. A jeśli jest, tępym gburem no niestety czasem jednak miłość wszystkiego nie zwycięży.
Kończąc, mój wywód należy, wspomnieć, że nie trzeba zmieniać się wizualnie dla faceta, boi ja zakładam, że skoro się w tobie takiej zakochał, to byłaś najwspanialszym modelem, jaki spotkał.

Jest z pewnością wiele rzeczy, które nie należy robić dla drugiego człowieka, bo on może odejść, a my jak spojrzymy sobie później w lustro.


Ewa Kalina

Share this:

Prześlij komentarz

 
Copyright © Ewa Kalina. Designed by OddThemes