Przeziębienie!!!! Śmiertelna choroba dla mężczyzn.


Obraz <a href="https://pixabay.com/pl/users/sasint-3639875/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1807541"> Sasin Tipchai</a> z <a href="https://pixabay.com/pl/?utm_source=link-attribution&amp;utm_medium=referral&amp;utm_campaign=image&amp;utm_content=1807541"> Pixabay</a>

Nie wiem co wybrać?! Rezerwację miejsca na cmentarzu, a może zawołać księdza, po prostu mam w domu obłożnie chorego mężczyznę, ale tak okrutnie, 36,8 gorączka i kropelkowy katar! Przecież takie objawy wymagają natychmiastowej hospitalizacji!

Panika to dobre słowo, gdy nadchodzi życia kres, a ten jeszcze nie napisał testamentu! A tyle miał planów, marzeń. Żegnaj piękny świecie!!

Pora wiec na tryb awaryjny, następuje więc wyłączenie centralnego układu nerwowego, by choroba, nie rozprzestrzeniła się na dobre i nie narobiła jeszcze większych szkód we wątłym już ciele.

Dlatego my kobiety musimy zadbać o odpowiednie medykamenty, prowiant i oczywiście rozrywkę. A może uda się go uratować ze szponów ciężkiej choroby, jaką jest przeziębienie, która wręcz dziesiątkuje samców homo sapiens w okresie jesienno wiosennym.

Choć z drugiej strony czytając ulotki lekarstw i możliwość powikłań po ich zastosowaniustwierdzam, że mój facet nie zdąży umrzeć na przeziębienie, bo leki wykończą go szybciej niż w 7 dni.

Drogie panie, żeby nie ta miłość, to same byśmy im w tym cierpieniu ulżyły.

Ewa Kalina

Share this:

Publikowanie komentarza

 
Copyright © Ewa Freya. Designed by OddThemes