Facebook

https://web.facebook.com/kalinaewa/

wtorek, 20 września 2016

Czego zazdroszczę mężczyzną ? – Anatomia mężczyzn.


Czego zazdroszczę mężczyzną ? – Anatomia mężczyzn.

O dziwo mężczyzna nie musi, kontrolować życia seksualnego swoich przyjaciół, choć w przechwalaniu są świetni i żaden z nich nie wie co to przedwczesny wytrysk. A do tego nie odradzą kumplowi przygodnego seksu, bo nie psuje im on reputacji, wręcz przeciwnie podnosi w męskiej hierarchii.

Posiadają w swoim arsenale przy jednym podejściu 400 milionów plemników, teoretycznie byli by w stanie podczas 20 podejść, podwoić przeludnienie ziemi. To się nazywa mieć białą armię.
Oczywiście gra wstępna to niepotrzebna strata czas. Bo mężczyzna uprawiający seks nie musi być w nastroju, nie musi mieć ochoty ( przeważnie zawsze mają) i nie maja okresu.

A do tego najbardziej zazdroszczę mężczyzna tego, że wszystkie ich orgazmy są prawdziwe. Ponadto filmy pornograficzne są kręcone pod ich marzenia, a gwiazdami są oczywiście kobiety i Ron Jeremy 160 cm na 25 cm.

Do tego dorzucić trzeba fakt, że 30% czasu spędzają na spaniu, a resztę na sypianiu i rozmyślaniu seksie.      
                 
Nikt rozmawiający z mężczyzną nie rzuci okiem na jego klatkę piersiową, chyba że wygląda jak Adonis albo gdy ma biust większy od swojej dziewczyny.
A, u nas jest to notoryczne zarówno ze strony pań jak i panów. Panie chyba sobie wyznacznik starości znalazły cycki w dół, wiek w górę.

Mężczyźni nie targają ze sobą toreb wyładowanych niepotrzebnymi rzeczami bo i na 5 dniowy urlop pojadą z jedną waliską, potrafiąc przy tym w 10 minut wziąć prysznic, ubrać się i wyjść. Mogą poprawiać krocze publiczne i nie muszą golić się poniżej głowy, wy wręcz odwrotnie. A zmarszczki i siwizna to nie oznaka starości, a dojrzałości. Sikając gdzie popadnie bo dla mężczyzn cały świat to kibel, czasem uda się im zostawić na nim podpis.

Pomijając że mogą jeść banana publicznie i zawsze są w takim samym nastroju tak jak i fryzura przetrwa dekady, oprócz gęstości. Nikt nie oczekuje od nich że będzie znać więcej niż pięć kolorów, a bielizna kosztuje  20 złotych, 3 pary.

Koledzy nie współczują gdy przytyje 30 deko, a wystający brzuch nie sprawi że faceci8 będą omijać ich szerokim łukiem, a kobiety gratulować. Choć miła aparycja, czytaj fajna dupa nie mają nic wspólnego z dostaniem pracy, z tą tylko różnicą, że mężczyźni zarabiają więcej na tych samych stanowiskach co kobiety.

No właśnie jest tyle rzeczy które wam mężczyzną zazdroszczę , ale jak rzecze mój przyjaciel:  kto ma cycki ten ma władze.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © Szablon wykonany przezBlonparia